لودینگ

سنگ پشت کاری

سنگ های ساختمانی بر اساس نوع کاربری که در نما دارند، به همان نسبت نیز تنوع برند در بازار وجود دارد و در این بخش قصد داریم به معرفی سنگ های نما پشت کاری یا همان سنگ تراورتن نما پشت ساختمان اشاره کنیم. در این محتوا با اصطلاح سنگ پشت نما آشنا و سپس لیستی از انواع سنگ های ساختمانی قابل استفاده در این بخش از ساختمان را به شما معرفی خواهیم کرد. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ ایران، همراه باشید.

سنگ پشت کاری چیست؟

به سنگی که در نما پشت ساختمان مورد استفاده قرار گیرد، سنگ پشت کاری می گویند. نما پشتی ساختمان به دلیل دیده شدن به عنوان فرعی ساختمان به شمار می آید و برای این بخش از نما ساختمان، عمدتا از سنگ های ارزان قیمت استفاده می شود که تراورتن به نسبت حجم تولید، بیشترین متراژ را در بازار دارد و به آن سنگ تراورتن پشت کاری یا همان تراورتن نما پشت ساختمان گفته می شود.

سنگ پشت کاری

انواع سنگ ساختمانی برای نما پشتی ساختمان

همانطور که اشاره کردیم، اکثر سنگ های ساختمانی از جمله تراورتن، چینی و گرانیت برای نما پشتی ساختمان قابل استفاده می باشند و عمدتا آن سورت های ضعیف برای این بخش استفاده می شود. از مطرح ترین آن ها نیز می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • تراورتن کرم و شکلاتی یزد
  • تراورتن حاجی آباد درجه 2
  • تراورتن عباس آباد درجه 2
  • تراورتن طرق درجه 2
  • تراورتن کاشان درجه 2

کلام آخر

برای انتخاب سنگ نما پشتی ساختمان، نیاز به سنگ گران قیمت و سورت های درجه 1 نیست. پیشنهاد ما به شما انتخاب سورت های پاینتر هر دسته سنگ ساختمانی است. گروه سنگ ایران واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید انواع سنگ تراورتن می پردازد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما