لودینگ

انتخاب سنگ مناسب دیوار راه پله

سنگ ساختمانی جز آن دسته متریال ساختمانی به شمار می آید که از دیرباز در فضای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گرفته و به دلیل دوام و ماندگاری بالایی که دارد گزینه سنگ دیوار راه پله نیز یکی از آن ها است.به طور کلی همه سنگ های موجود در بازار جهت استفاده این بخش مناسب می باشند ،زیرا راه پله جز فضای داخلی ساختمان به شمار می آید و عمدتا در این فضاها بحث زیبایی و طراحی شیک داشتن سنگ مطرح تر است.اما عللی که موجب شده تا سنگ دیوار راه پله مطرح باشد عبارت اند از:

  • دوام و ماندگاری بالای سنگ های ساختمانی
  • داشتن تنوع بالا در طرح ،نوع و رنگ
  • راحتی در تمیزکاری و نظافت سنگ
  • عایق در برابر سرما،گرما و آتش سوزی
سنگ دیوار راه پله

یکی از سوالات پرتکراری که توسط اکثریت خریداران از ما پرسیده می شود مربوط به انتخاب سنگ مناسب دیوار راه پله است و م انیز در این بخش قصد داریم معرفی از تعدادی از برندهای مربوطه داشته باشیم که عبارت اند از:

  • مرمریت آباده: معادن این سنگ در شیراز واقع شده و زمینه رنگ آن کرم،صورتی و زیتونی است. عمدتا در ابعاد 40 طولی فرآوری شده و به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در راه پله مطرح است. شما می توانید جهت مشاهده تصاویر مرمریت آباده کرم به صفحه مربوطه مراجعه کنید.
  • مرمریت هرسین:معادن این سنگ در کرمانشاه قرار دارد و زمینه رنگ آن مایل به سفید و کرم روشن است.استحکام بالا یکی از خصوصیات بارز آن است.
  • مرمریت صلصالی: این مرمریت دارای زمینه رنگ کرم با خطوط نامنظم قرمز رنگ است که ساختاری به سبک نوار قلبی دارد. در بازارهای بین المللی از آن با برند salsali نیز نام برده می شود. در ایران نیز اکثریت آنرا با برند سنگ صلصالی میشناسند و شما می توانید جهت مشاهده ابعاد پله و پلاک این مرمریت، به بخش مربوطه مراجعه کنید.
  • مرمریت اداوی:این برند جز ارزان ترین سنگ های مرمریت در بازار به شمار می آید.زمینه رنگ صورتی به همراه دانه های سفید رنگ بر روی سطح سنگ موجب شده تا در اکثر پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد.
  • سنگ چینی ازنا:این سنگ از دسته سنگ های چینی ایرانی است و زمینه رنگ سفید داشته و یکی از کاربری های آن نیز استفاده در فضای داخلی ساختمان است.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه قیمت سنگ چینی ازنا به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

در پایان به این نکته اشاره کنیم که انواع گسترده ای از سنگ های ساختمانی در بازار وجود دارد که قابل استفاده در بدنه راه پله ساختمان است و ما صرفا در این بخش به معرفی چند برند پرکاربردتر پرداختیم .جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما