لودینگ

قیمت خرید سنگ کف مغازه

سنگ های ساختمانی بر اساس نوع کاربری که دارند دسته بندی و معرفی می شوند و ما نیز در این بخش قصد داریم به معرفی آن قبیل از سنگ هایی بپردازیم که قابلیت استفاده به عنوان سنگ کف مغازه را داشته و نسبتا تقاضا بالایی در بازار برای خرید آن ها وجود دارد، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ کف مغازه

برای سنگی که در کف مغازه استفاده می شود یک سری پارامتر و ویژگی وجود دارد که در محتوای مربوط به سنگ کف ساختمان به بررسی و ارزیابی جزئی تر و دقیق آن پرداخته،اما این خصوصیات عبارت اند از:

  • داشتن مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش: زیرا مغازه یک مکان تجاری است و از تردد بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل شرط اصلی در جهت ماندگاری کیفیت سنگ است.
  • براق و درخشندگی: یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در جذب مشتری، داشتن دکوراسیون شیک و زیبا است .
  • راحتی در تمیز کاری و شستشو: با توجه به تردد افراد زیاد به مغازه، به همین دلیل کف مغازه نیاز به شستشو و تمیز کاری مداوم داشته است.

قیمت انواع سنگ کف مغازه

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت سنگ کف مغازه تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به پارامترهایی از قبیل نوع سنگ ساختمانی، ابعاد، ضخامت و کیفیت فرآوری اشاره کرد. از نظر ابعاد سنگ های کاربردی در کف مغازه از سایز 40*40،50*50 تا 80*80 و همچنین ابعاد اسلب است و به ترتیب هر آنچه ابعاد بزرگ تر قیمت نیز بیشتر و از نظر ضخامت نیز به صورت استاندارد این قبیل از سنگ ها در ضخامت 2 سانتی متر تولید می شوند و برای سفارش سایر ضخامت ها باید به تولید کننده اطلاع دهید. از نظر نوع سنگ های ساختمانی مورد استفاده در کف مغازه می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • انواع سنگ های مرمریت: از جمله سنگ های مرمریت قابل استفاده در کف مغازه می توان به برندهای مرمریت دهبید، مرمریت هرسین، مرمریت چهرک و مرمریت خوی اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات کاملتر به بخش مربوط به سنگ مرمریت مراجعه کنید و همچنین جهت دریافت قیمت سنگ هرسین با ما در تماس باشید.
  • انواع سنگ چینی: سنگ های چینی نسبتا تعداد برندهای محدودتری دارند که در این بین می توان به نام های چبنی ازنا، قروه، الیگودرز و سیرجان اشاره کرد.
  • انواع سنگ گرانیت: سنگ های گرانیت نیز نسبتا قابلیت استفاده در کف مغازه را داشته که گرانیت نهبندان به دلیل زمینه رنگ و استحکامی که دارد از کاربری بیشتری برخوردار است.
سنگ چینی سفید قروه برای کفپوش مغازه

سنگ مناسب برای کف مغازه را از کجا بخریم؟

سوالات پرتکراری در این رابطه برای ما ارسال می شود که سنگ مناسب برای کفپوش مغازه را از کجا باید خرید. اگر قصد دارید که سنگ مورد نظر خود را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما خرید از کارخانه های سنگبری است. عمده این کارخانه ها نیز در استان اصفهان و تهران واقع شده است. برای نمونه اگر قصد دارید قیمت مرمریت صلصالی را بگیرید و دنبال بهترین قیمت هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به کارخانه های سنگبری واقع در دولت آباد اصفهان مراجعه کنید زیرا عمده کارخانه های این منطقه به تولید این مرمریت به صورت تخصصی می پردازند.

پس به صورت تیتر وار می توان به شهرک های صنعتی رضوانشهر اصفهان، محمودآباد اصفهان، محلات، شمس آباد تهران، منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان و منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان اشاره کرد.

یک پاسخ به “قیمت خرید سنگ کف مغازه”

  1. سارا گفت:

    برای کفپوش مغازه کدام یک از سنگ های چینی که معرفی کردید بهترین است؟ لطفا تصاویر آن ها را نیز در وب سایت قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما