لودینگ

بهترین سنگ ساختمانی از نگاه طراحان دکوراسیون داخلی

سنگ های ساختمانی به عنوان یکی از پرتقاضاترین و به نسبت کاربردی ترین مصالح ساختمانی است که علاوه بر نمای بیرونی ساختمان،از کاربری ویژه ای در نمای داخلی ساختمان نیز برخوردار است.عمدتا سنگ های ساختمانی را به عنوان متریالی می شناسند که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است و به عنوان یک پوشش برای ساختمان جهت عایق شدن در برابر سرما و گرما معرفی میکردند اما اکنون با پیشرفت ماشین آلات فرآوری سنگ های ساختمانی این کاربری جنبه دیگری به خود گرفته است و آن نیز استفاده از این متریال توسط طراحان دکوراسیون داخلی است. اگر بخواهیم به صورت جزئی تر به بررسی این بخش بپردازیم باید بتوان به این سوال پاسخ داد که بهترین سنگ از دید طراح دکوراسیون داخلی چیست؟

اولین پارامتری که برای یک طراح بسیار اهمیت دارد،تنوع رنگ آن است زیرا یک طراح به دنبال انتخاب رنگی است که با سایر وسایل به کار رفته در دکوراسیون همخوانی داشته باشد.عمدتا رنگ های لاکچری برای انها اهمیت ویژه ای دارد. ما در این وب سایت سعی کردیم تا از انواع سنگ های ساختمانی نمونه ای برای شما قرار دهیم تا با دسترسی داشتن به آرسیو کامل به انتخاب آگاهانه دست یابید.

مرتبط با موضوع:در این چند سال اخیر ابعادی از سنگ ساختمانی به نسبت از تقاضا بالایی برخوردار گردیده که نام آن سنگ اسلب نام دارد.همانطور که در بخش مربوطه شرح دادیم اسلب به سایزی گفته می شود که از سایز 80*80 سانتی متر بیشتر باشد.عمدتا این ابعاد در نمای داخلی ساختمان استفاده می شوند و علاوه بر بازار صادراتی که دارند،به نسبت در بخش های کف ساختمان،بدنه ساختمان،لابی و ورودی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرند.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با سنگ اسلب اصفهان به بخش مربوطه مراجعه کنید.

در یکی از محتواهایی که ارائه کردیم،سعی کردیم شما را با انواع سنگ های بوک مچ و فورمچ نیز آشنا کنیم.از نگاه یک طراح دکوراسیون،نقش و طرح منحصر به فرد سنگ بسیار اهمیت دارد و اگر با قرار دادن چندین ورق سنگ در کنار یکدیگر به ابجاد یک طراحی منحصر به فرد پرداخت،حال آن پروژه از ارزش چشمگیری برخوردار خواهد گردید.ما سهی کریدم از تنوع سنگ های چینی ،مرمریت و مرمر طرح های متفاوتی قرار دهیم.برای دریافت قیمت سنگ فورمچ به بخش مربوطه مراجعه کنید.

یک طراح تنها به منحصر به فرد بودن سنگ مورد نظر از جنبه رنگ و طرح می پردازد و فاکتورهایی مانند سازگاری سنگ با محیط از نظر مقاومت در برابر ضربه،سایش ،رطوبت،حرارت و عوامل این چنینی توجهی ندارد.شاید پروژه اجرایی در ابتدا زیبا و منحصر باشد اما اگر به اشتباه سنگ نامناسب استفاده شده باشد پس از مدتی کیفیت اولیه خود را از دست داده و موجب می شود پروژه زیبایی ابتدایی خود را از دست دهد.پس شناخت طراحان به خصوصیات ذاتی سنگ های ساختمانی کاملا الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما