لودینگ

خرید انواع سنگ ارزان قیمت

بازار سنگ ساختمانی در ایران از دامنه قیمت های متفاوتی برخوردار است که بر اساس نوع سنگ، درجه و سایر پارامترهای کیفی قیمت گذاری می شوند و ما در این بخش قصد داریم تا به صورت جزئی تر به مسئله سنگ ساختمانی ارزان قیمت بپردازیم. سنگ های ساختمانی انواع متنوعی دارند که می توان مرمریت، تراورتن و گرانیت را جز پر مصرف ترین نوع سنگ های ساختمانی در بازار به شمار آورد.

سنگ ارزان قیمت

خرید انواع سنگ ارزان قیمت

انواع سنگ های ساختمانی موجود در بازار این قابلیت را دارند که به صورت ارزان قیمت نیز تهیه شوند. یکی از ابهاماتی که برای اکثر خریداران سنگ های ارزان قیمت وجود دارد این موضوع است که آیا سنگی که ارزان است از کیفیت و مرغوبیت پایین تری برخوردار است؟ در پاسخ باید گفت خیر، زیرا سنگ طبیعی است و در کارخانه با یک ماشین آلات و با کیفیت یکسان فرآوری می شوند. تفاوت در سورت بندی آن بر اساس رنگ است. برای مثال اگر شما قصد خرید سنگ تراورتن ارزان قیمت دارید و به یک کارخانه ای که به تولید تراورتن عباس آباد می پردازد مراجعه کنید، قطعا متوجه خواهید شد که آن قبیل از سورت هایی که سفید یک دست هستند از بالاترین قیمت و آن قبیل سورت هایی که از رنگ بندی های گوناگون برخوردار بوده و به نوعی یکدستی در آن وجود نداشته به نسبت از قیمت پایین تری برخوردار است. همین مسئله را می توان برای خرید مرمریت ارزان قیمت نیز مطرح کرد.

سنگ نمای ارزان قیمت

عمده کاربری سنگ های ساختمانی در نمای ساختمان بوده و تراورتن به عنوان پر کاربردترین سنگ مورد استفاده در نما ساختمان است و تقاضا برای خرید سنگ نما ساختمان ارزان قیمت برای فضای بیرونی ساختمان نسبتا بیشتر است. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم تراورتن به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان بوده و در بین انواع سنگ های تراورتن موجود در بازار می توان رنگ های شکلاتی و بژ را به عنوان ارزان قیمت ترین سنگ های نما در بازار معرفی کرد و جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت تراورتن شکلاتی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

سنگ کف ساختمان ارزان قیمت

سنگ های ساختمانی در فضای داخلی ساختمان نیز جز پر تقاضاترین متریال های ساختمانی می باشند که در این بین می توان به سنگ کف ساختمان اشاره کرد. تعداد تقاضاهایی که برای ما ارسال می شود عمدتا مربوط به خرید سنگ ارزان قیمت کف ساختمان است و عمدتا نیز برای کف پارکینگ و اتاق خواب نیاز دارند. مرمریت به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در کف ساختمان مطرح بوده و در بین برندهای موجود در بازار می توان از نام های آباده و اداوی به عنوان ارزان ترین سنگ های مرمریت نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما