لودینگ

سنگ نما ارزان قیمت

اصطلاحی که در این بخش قصد داریم به بررسی آن بپردازیم، سنگ نما ارزان است. اولین معنایی که از این کلمه می توان برداشت کرد، یافتن سنگ ساختمانی است که برای نمای ساختمان مناسب باشد و از نظر قیمت نیز نسبتا از حداقل قیمت ممکن برخوردار باشد. حال آیا این قیمت ارزانی بر کیفیت آن تاثیر گذار است؟ آیا این سنگ ارزان معرفی شده برای نما جز حداخل قیمت ها در بین سایر سنگ های ساختمانی مناسب برای نمای ساختمان است؟ سنگ ارزان قیمت چیست؟

سنگ نما ارزان قیمت

قبل از هر چیز بهتر است ابتدا با انواع سنگ های ساختمانی مناسب برای نمای ساختمان آشنا شوید که در این بین می توان به تراورتن، چینی و گرانیت اشاره کرد. سنگ تراورتن ارزان قیمت کاملا با کلمه اول همخوان است زیرا این سنگ قابلیت استفاده برای نمای ساختمان را داشته است. از نظر تنوع رنگ نیز می توان به زمینه رنگ های کرم، سفید، سیلور، شکلاتی، بژ و …. اشاره کرد. تصور کنید شما به دنبال مناسب ترین سنگ تراورتن از نظر قیمت برای نمای ساختمان خود هستید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از تراورتن عسلی یزد استفاده کنید. معنای تراورتن ارزان قیمت را نیز می توان به این صورت معنا کرد، در میان انواع سنگ های تراورتن، کدام از قیمت مناسب تری برخوردار است. به طور خلاصه ما به شما تراورتن کرم یزد، تراورتن ابرکوه، سنگ شکلاتی یزد و تراورتن های با زمینه رنگ بژ را پیشنهاد می کنیم. سعی خواهیم کرد در ادامه تصاویری از آن ها برای شما قرار دهیم.

سنگ نما ارزان قیمت را از کجا بخریم؟

سوال اساسی و چالش اکثر خریداران در این رابطه است که برای خرید سنگ نما ارزان قیمت به کجا باید مراجعه کرد. پیشنهاد ما به شما خریداران این است تا جهت خرید به صورت مستقیم به کارخانه سنگبری مراجعه کنید، زیرا همانطور که اشاره کردیم در هر نوع سنگ ساختمانی که فرآوری می شود از نظر سورت بندی یک سری از آن ها جز دسته ممتاز و یک سری نیز در درجات 1 و 2 هست که از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. عمده تولید سنگ ساختمانی در شهرهای تهران، اصفهان و محلات صورت می گیرد.

قیمت سنگ نما ارزان مشابه سایر سنگ های ساختمانی است. به ابعاد، ضخامت و سورت بندی و حتی کیفیت فرآوری آن بستگی دارد. بارها مشاهده کرده ایم که بسیاری از کارخانه های سنگبری به فرآوری تراورتن شکلاتی بدون رزین پرداخته اند و به جای آن از سیمان سفید و … استفاده کرده اند که از قیمت مناسبتری به نسبت برخوردرا بوده است. همانطور که در بخش ابتدایی اشاره کردیم ، سنگ های گرانیت و چینی نیز قابلیت استفاده در نمای ساختمان را داشته و آنها نیز به نسبت دارای قیمت ارزان هستند ولی در مقایسه با تراورتن از اختلاف کمتری برخوردار می باشند. در ادامه ما سعی خواهیم کرد به ارائه لیستی از سنگ های ارزان قیمت برای نمای ساختمان در شهرک های صنعتی فعال در شهرهای اصفهان،تهران و محلات بپردازیم، تا از این طریق به مناسبترین خرید اقدام کنید. جهت تکمیل این محتوا از وب سایت سنگ ایران، نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما