لودینگ

سنگ مرمریت مشکی دهبید

یکی از انواع سنگ های مرمریت ایرانی با زمینه مشکی و قهوه ای سوخته،مرمریت مشکی دهبید نام دارد. این برند جز سنگ های صادراتی ایرانی است که علاوه بر بازار داخلی از محبوبیت بالایی در بازارهای جهانی برخوردار است. زمینه این سنگ،دارای رگه های طلایی شکل است که موجب شده به آن مرمریت دهبید اسپایدر نیز گفته شود.معدن آن در صفاشهر شیراز واقع شده و عمده تولید آن نیز در اصفهان صورت می گیرد. کاربری آن در نمای داخلی ساختمان بوده که می توان به قابلیت استفاده در کف ساختمان،بدنه،راه پله و آشپزخانه اشاره کرد. به صورت استاندارد دهبید مشکی در ابعاد اسلب و پلاک مورد فرآوری قرار می گیرد.

مرمریت مشکی دهبید

قیمت خرید مرمریت مشکی دهبید

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش مرمریت مشکی دهبید، می توان به ابعاد،ضخامت و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد.از خصوصیات بارز این مرمریت نیز می توان به جذب حداقلی آب،مقاومت بالا در برابر سایش و تراکم قابل قبول اشاره کرد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر قبل از خرید مرمریت دهبید مشکی می توانید با کارشناسان ما درتماس باشید و لیست قیمت به همراه تصاویر آن را دریافت کنید. ما سعی کرده ایم با داشتن شعبه های فعال در شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد،به ارائه خدمات خود به خریداران در شهرهای اصفهان،تهران و سایر شهرهای ایران بپردازیم.

کاربرد مرمریت مشکی دهبید

عمده کاربری سنگ دهبید مشکی در نمای داخلی ساختمان است که از مهمترین بخش های آن نیز می توان به کف ساختمان،ورودی ساختمان،لابی و بدنه نمای داخلی ساختمان و عمدتا این برند جز سنگ های لاکچری بازار به شمار می آید.نکته ای که باید به آن اشاره کرد مرتبط به عدم به کارگیری این سنگ در فضای بیرونی ساختمان است زیرا تابش نور خورشید موجب خواهد شد تا کیفیت رنگ اولیه را از دست دهد و همچنین قرار گرفتن در معرض باران و برف و یخ زدگی خود عاملی است که سنگ مربوطه پس از گذر زمانی دچار شکستگی و خالی شدن گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما