لودینگ

سنگ مرمریت تری دی بلک

در این بخش قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سنگ های مرمریت با زمینه مشکی ایرانی بپردازیم.برند آن مرمریت تری دی بلک نام دارد.معدن این مرمریت در یزد واقع شده و از خصوصیات منحصر به فرد آن نیز می توان به وجود طرح و نقش با زمینه رنگ سفید اشاره کرد که با پراکندگی به صورت نامنظم،موجب شده تا ساختاری 3 بعدی بر روی سنگ پیاده سازی کند.

مرمریت تری دی بلک

کاربرد مرمریت تری دی بلک عمدتا در نمای داخلی ساختمان است که در این بین می توان به کف ساختمان،ورودی لابی،ورودی هتل،رستوران،کف آسانسور و سایر بخش های ساختمان اشاره کرد.از نظر نقش و نگار موجود بر روی سطح سنگ،خطوط طلایی را نیز می توان اشاره کرد که به ایجاد نقش منحصر به فرد کمک شایانی کرده است و به همین دلیل در بازار آن را با برند مرمریت 3D بلک نیز نام گذاری می کنند.

نمونه کار مرمریت تری دی بلک

 

عمده تولید وفرآوری این مرمریت در سایز اسلب است زیرا تنها در این ابعاد است که طرح منحصر به فرد آن قابل نمایش بوده ولی می توان آن را در سایز تایل نیز سفارش داد.همانطور که اشاره کردیم عمده فرآوری آن با خط اره صورت می گیرد و به همین دلیل از نظر کیفیت فرآوری در سطح بسیار بالایی قرار دارد.منحصر به فرد بودن آن موجب شده تا از استقبال بالایی در بازارهای جهانی برخوردار شود و اسلب مرمریت تری دی بلک به عنوان یکی از اسلب های مرمریت مشکی ایرانی است که از حجم تقاضای بالایی به نسبت برخوردار است.

قیمت فروش مرمریت تری دی بلک

از عواملی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت مرمریت تری دی بلک تاثیر گذار دانست عبارت اند از:ابعاد،ضخامت و سورت بندی.از نظر که عمدتا این مرمریت در ابعاد اسلب فرآوری می شود و تفاوت قیمتی در سایز اسلب یا ابعاد درخواستی شما است و به نسبت تولید کننده محاسبه می کند که چه مقدار دور ریز برای آن وجود خواهد آمد. از نظر سورت بندی بر اساس طرح و نقش موجود بر روی سطح آن می توان تا حدودی به سورت ان پرداخت و برای نمونه میتوان آن دسته را که قابلیت ایجاد بوک مچ و فورمچ تری دی بلک دارند را در بازه قیمتی بالاتری در نظر گرفت.

اگر به دنبال خرید مرمریت تری دی بلک به صورت مستقیم از کارخانه هستید می توانید به شهرک های صنعتی فعال در اصفهان،تهران و محلات مراجعه کنید.ما در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویر بیشتری از سورت های این مرمریت به همراه تصویر نمونه کار اجرایی آن قرار دهیم.این محتوا به روز خواهد شد.

کارخانه تولید سنگ تری دی بلک

در تصاویر مربوط به این مرمریت که در بخش های ابتدایی سایت قرار داده ایم،قطعا متوجه تولید و فرآوری این سنگ در ابعاد اسلب شده اید.خصوصیات ظاهری این سنگ به گونه ای است که باید در سایز اسلب فرآوری شود و به همین دلیل تنها آن قبیل از کارخانه های سنگبری که مجهز به خطوط اسلب هستند،توانایی فرآوری سنگ تری دی بلک را دارند. در ادامه ما سعی می کنیم به معرفی واحدهای تولیدی فعال در زمینه فراوری این نوع مرمریت در سراسر ایران بپردازیم که عبارت اند از :

  • سنگبری آرارات رضوانشهر:یکی از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان که با استفاده از به روز ترین ماشین آلات تولید سنگ ساختمانی،به عنوان یکی از برندهای مطرح در ایران به شمار می آید.تعدادی از تصاویر این واحد تولیدی در بخش ابتدایی سایت قرار گرفته است.
  • سنگبری نقش جهان دولت آباد: یکی از واحدهای تولیدی واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان است که مجهز به ماشین آلات روز جهت فرآوری سنگ ساختمانی در ابعاد اسلب است.

بررسی کلی:

  • ابعاد: تنها در سایز اسلب فرآوری می شود
  • رنگ: مشکی با خطوط طلایی و سفید با ساختاری سه بعدی
  • کاربری: مورد استفاده در نمای داخلی ساختمان و دکوراسیون داخلی
  • موقعیت معدن: یزد
  • موقعیت تولید: شهرک های صنعتی محمودآباد ،رضوانشهر و دولت آباد اصفهان-شهرک صنعتی محلات -شهرک صنعتی شمس آباد تهران

اسلب مرمریت 3D Black

این مرمریت به دلیل طرح و رنگ منجصر به فردی که دارد موجب شده تا توجه اکثریت طراحان و معماران داخلی ساختمان را به خود جلب کند و روز به روز تقاضا جهت خرید اسلب 3D Black  در بازار افزایش یابد زیرا همانطور که در تصویر مربوطه مشاهده می کنید به نقش و نگار 3 بعدی آن در ابعاد بزرگ پی خواهید برد و به همین دلیل به آن 3 بعدی نیز گفته می شود.یکی از سوالات پر تکراری که از ما پرسیده می شود در رابطه با نحوه خرید این اسلب است که آیا می توان آن را در تعداد یک یا دو برگه اسلب تهیه کرد؟ در جواب باید گفت که بله شما می توانید این تعداد نیز سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما