لودینگ

سنگ مرمریت آرک بسطام بیرجند

سنگ های مرمریت با زمینه کرم جز محبوب ترین و پرتقاضا ترین سنگ های ساختمانی در داخل ایران می باشند و به همین دلیل در این بخش قصد داریم به معرفی مرمریت آرک بیرجند بپردازیم.این مرمریت همانطور که اشاره شد،دارای زمینه رنگ کرم روشن و کرم بژ است و بر روی سطح آن نیز رگه های مایل به نارنجی و سیاه و همچنین سفید قرار گرفته است و این بازی رنگ رگه های آن موجب منحصر به فرد شدن آن گردیده است.

از خصوصیات بارز مرمریت آرک بسطام می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه و ساییدگی اشاره کرد و همین مورد نیز موجب شده تا کاربری عمده مرمریت آرک در کف ساختمان باشد. از دیگر کارهای آن می توان به استفاده در راه پله،بدنه ساختمان،کف ساختمان و همچنین از این مرمریت می توانید در آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده کنید.

قیمت خرید مرمریت آرک بسطام

از عواملی که می توان بر قیمت مرمریت آرک بیرجند تاثیر گذار دانست،عبارت اند از :ابعاد،ضخامت و سورت بندی.در ایران سورت بندی سنگ های ساختمانی استاندارد مشخصی ندارد و این مورد کاملا به صورت اختیاری توسط تولیدکننده صورت می گیرد و برای این مرمریت نیز بر اساس یکدست بودن سنگ از نظر رنگ و ظاهر صورت می گیرد.این مرمریت در ابعاد اسلب ،پلاک ،تایل  وفرشی فرآوری می شود و سایز اسلب از قیمت بالاتری برخوردار است.

عمده تولید فرآوری این مرمریت در اصفهان و تهران صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی فروش مرمریت آرک بیرجند با کارشناسان ما در تماس باشید.

تماس با ما