لودینگ

سنگ مرمریت آرک بسطام بیرجند

سنگ های مرمریت با زمینه کرم جز محبوب ترین و پرتقاضا ترین سنگ های ساختمانی در داخل ایران می باشند و به همین دلیل در این بخش قصد داریم به معرفی مرمریت آرک بیرجند بپردازیم.این مرمریت همانطور که اشاره شد،دارای زمینه رنگ کرم روشن و کرم بژ است و بر روی سطح آن نیز رگه های مایل به نارنجی و سیاه و همچنین سفید قرار گرفته است و این بازی رنگ رگه های آن موجب منحصر به فرد شدن آن گردیده است.

مرمریت آرک بسطام بیرجند

از خصوصیات بارز مرمریت آرک بسطام می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه و ساییدگی اشاره کرد و همین مورد نیز موجب شده تا کاربری عمده مرمریت آرک در کف ساختمان باشد. از دیگر کارهای آن می توان به استفاده در راه پله،بدنه ساختمان،کف ساختمان و همچنین از این مرمریت می توانید در آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده کنید.

قیمت خرید مرمریت آرک بسطام

از عواملی که می توان بر قیمت مرمریت آرک بیرجند تاثیر گذار دانست،عبارت اند از :ابعاد،ضخامت و سورت بندی.در ایران سورت بندی سنگ های ساختمانی استاندارد مشخصی ندارد و این مورد کاملا به صورت اختیاری توسط تولیدکننده صورت می گیرد و برای این مرمریت نیز بر اساس یکدست بودن سنگ از نظر رنگ و ظاهر صورت می گیرد.این مرمریت در ابعاد اسلب ،پلاک ،تایل  وفرشی فرآوری می شود و سایز اسلب از قیمت بالاتری برخوردار است.

عمده تولید فرآوری این مرمریت در اصفهان و تهران صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی فروش مرمریت آرک بیرجند با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما