لودینگ

سنگ مرمریت بجستان

کشور ایران از معادن مرمریت متعددی از نظر تنوع رنگ و طرح و نقش برخوردار است و یکی دیگر از مرمریت های خاص ایرانی،سنگ مرمریت بجستان نام دارد. معدن این مرمریت در مشهد واقع شده است. این سنگ از زمینه رنگ قرمز و صورتی به همراه خطوط و نوارهای مشکی رنگ و لکه های سفید رنگ تشکیل شده که موجب زیبایی این مرمریت گردیده است. به این سنگ در بازار مرمریت قرمز بجستان نیز گفته می شود.

مرمریت بجستان

کاربری عمده این سنگ در نمای داخلی ساختمان بوده و بیشتر به صورت ترکیبی با سایر سنگ های ساختمانی استفاده می شود.در استفاده این مرمریت توجه داشته باشید از استفاده آن در مکانی نمناک و مرطوب خودداری کنید زیرا پس از طی چندین سال دچار آسیب خواهد شد و کیفیت اولیه خود را از دست خواهد داد. یکی از برندهای این مرمریت در بازار،مرمریت بجستان ثامن نام دارد.این سنگ به دلیل نوع کاربری که برای آن عرض کردیم در ابعاد پلاک و قرنیز تولید ولی سایزهایی مانند اسلب،پله و تایل نیز قابل تهیه است.

قیمت مرمریت بجستان

از پارامترهایی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت مرمریت بجستان تاثیر گذار دانست عبارت اند از:ابعاد،ضخامت و سورت بندی. تولید وفرآروی این مرمریت در شهرک های صنعتی واقع در اصفهان و تهران صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خریدوفرش ممریت بجستان با کارشناسان ما در تماس باشید.در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از نمونه کار اجاریی به همراه دسته بندی و ابعاد و سورت های آن قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما