لودینگ

سنگ مرمریت گلدن بلک دراگون

در این بخش قصد داریم به معرفی یکی از سنگ های وارادتی برند مرمریت گلدن دراگون بپردازیم.این مرمریت از کشور هند به ایران وارد می شود.از مشخصه های آن از نظر ظاهری می توان به زمینه رنگ مشکی به همراه خطوط طلایی است.سنگ گلدن دراگون تا حدودی مشابه داخلی نیز دارد و ما نیز در ادامه سعی خواهیم کرد به معرفی تعدادی از آنها در این بخش بپردازیم.

مرمریت گلدن بلک دراگون

این مرمریت عمدتا در ابعاد اسلب به داخل ایران وارد می شود و اسلب مرمریت گلدن دراگون به عنوان یکی از گزینه های اصلی در میان مرمریت های مشکی و وارداتی جهت استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی است. از خصوصیات دیگر این مرمریت می توان به تراکم بالا(ساب پذیری فوق العاده)،مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه،جذب آب پایین و دارای نقش و ظاهری منحصر به فرد اشاره کرد.

قیمت مرمریت گلدن بلک دراگون

برخلاف سنگ های ایرانی،قیمت مرمریت گلدن بلک دراگون از یک بازه قیمتی برخوردار بوده و به دلیل وارداتی بودن،عمدتا سعی می شود تا از بهترین سورت آن از نظر ظاهر و کیفیت به داخل کشور وارد کنند. خریدوفروش مرمریت گلدن بلک دراگون عمدتا از طریق انبارها و نمایشگاهها سنگ اسلب صورت می گیرد و اگر قصد خرید آن را دارید می توانید در اصفهان و تهران به تهیه این مرمریت بپردزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما