لودینگ

سنگ مرمریت گلدن بلک

در این بخش به معرفی یکی از سنگ های مرمریت ایرانی با زمینه رنگ مشکی می پردازیم که ان را در بازار با برند مرمریت گلدن بلک معرفی می کنند.همانطور که اشاره شد،زمینه رنگ آن مشکی به همراه خطوط سفید و طلایی بوده که موجب شده به آن مرمریت گلدن بلک طلایی نیز گفته شود.

مرمریت گلدن بلک

این مرمریت از نظر کاربری،قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را داشته که در این بین می توان به بخش هایی چون کف ساختمان،راه پله،آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرد.از نظر ابعاد نیز در سایزهای اسلب،پله ،پلاک ،تایل وفرشی فرآوری می شود که 2 سایز اسلب گلدن بلک و پله گلدن بلک به نسبت از تقاضای بالاتری برخوردار می باشند. معادن این نوع مرمریت در محلات و کاشان قرار دارد و به همین دلیل آن را در بازار با نام های تجاری مرمریت گلدن بلک محلات و مرمریت گلدن بلک کاشان نیز معرفی می کنند.

از ویزگی های این نوع مرمریت می توان به تراکم بالا می توان به تراکم بالا که موجب ساب پذیری و براقیت قابل قبولی شده ،جذب آب پایین  و مقاومت سایشی بالا که موجب استفاده آن در کف ساختمان و راه پله گردیده و همچنین می توان به ظاهر منحصر به فرد آن اشاره کردکه موجب شده در بسیاری از طراحی های لاکچری به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده مطرح باشد.

قیمت فروش مرمریت گلدن بلک

از پارامترها و عواملی که می توان بر قیمت مرمریت گلدن بلک تاثیر گذار دانست عبارت اند از:ابعاد،ضخامت،سورت بندی و مکان معادن کع از نظر سورت بندی هر انچه زمینه رنگی آن تیره تر و تراکم رگه های سفید و طلایی در ا«م نظم تر و یکدستر باشد،آن سورت از قیمت بالاتری برخوردار است.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات کاربردی از نحوه خرید مرمریت گلدن بلک با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از نمونه کاراجرایی به همراه تصویر از سایر ابعاد و سورت های ان قرار دهیم.تولید وفرآوری این مرمریت نیز در سنگبری های واقع در شهرک های صنعتی تهران و اصفهان صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما