لودینگ

سنگ مرمریت خوی

در این بخش قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سنگ های مرمریت برند ایرانی بپردازیم و در بازار با برند مرمریت خوی معرفی می شود.تنوع رنگ و طرح آن شامل:کرم،کرم روشن،کرم طلایی،زیتونی ،نسکافه ای و قرمز و همچنین یک سری از طرح های آن گل یخی نیز گفته می شود. سنگ خوی کرم طلایی و سنگ خوی کرم روشن نسبتا از محبوبیت بالاتری برخوردارند.اگر به سطح این مرمریت توجه داشته باشید،از نظر ظهری دارای ساختاری زنجیره وار از خطوط بوده و تنها تفاوت در بازه رنگ آن است.

سنگ مرمریت خوی

عمده کاربرد مرمریت خوی در نمای داخلی ساختمان است و عمدتا از آن در کف ساختمان،بدنه ساختمان،راه پله و پارکینگ استفاده می شود. در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از نمونه کارهای اجرایی آن را برای شما قرار دهیم و در یکی از ساختمانها که از خوی در راه پله استفاده شده بود،از ترکیب سورت کرم طلایی آن با مرمریت گلدن بلک استفاده گردیده بود که منجر به ایجاد طرح منحصر به فرد شده بود. در ادامه سعی خواهیم کرد انواع سنگ خوی را به همراه تصویر قرار دهیم.

قیمت خرید مرمریت خوی

برای اکثر سنگ های ساختمانی یک سری پارامتر مشترک بر قیمت انها تاثیر گذار است و برای قیمت مرمریت خوی نیز می توان به ابعاد،ضخامت،سورت،رنگ و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد.از نظر ابعاد این مرمریت در سایزهای اسلب ،پلاک،پله و فرشی و تایل در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر تولید می شود.پله مرمریت خوی طبق آمار از تقاضای بالاتری برخوردار است.از نظر سورت بندی تمام زمینه رنگ های نام برده شده در پاراگراف ابتدایی به عنوان سورت ممتاز در نظر گرفته می شوند و این سورت ها بر اساس یک دست بودن از ممتاز تا درجه 1 سورت بندی می شوند.

معدن این مرمریت در استان آذربایجان غربی واقع شده و موقعیت جغرافیایی این سنگ بیانگر مقاومت بالای آن در برابر سایش،ضربه و ماندگاری رنگ آن بوده و به دلیل یکدست بودن در متراژ بالا،موجب شده در اکثریت پروژه های ساختمانی بزرگ به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی مطرح باشد. عمده تولید این مرمریت در کارخانه سنگ خوی فعال در شهرک های صنعتی اصفهان،محلات و تهران صورت می گیرد.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی فروش مرمریت خوی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما