لودینگ

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

در ادامه معرفی انواع مرمریت های مشکی ایرانی در این بخش قصد داریم به معرفی مرمریت مشکی نجف آباد بپردازیم.معدن این مرمریت در نجف آباد اصفهان واقع شده و از زمینه رنگ مشکی با خطوط سفید برخوردار است.کاربری این مرمریت در نمای داخلی ساختمان(کف ساختمان،راه پله،آسانسور،کف پارکینگ،آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی ) می توان اشاره کرد.مرمریت مشکی نجف آباد قابلیت تولید در ابعاد اسلب،پلاک،تایل ،پله و فرشی را داشته و مطابق استاندارد در ایران این مرمریت نیز در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر مورد فرآوری قرار می گیرد.

مرمریت مشکی نجف آباد

از خصوصیات این مرمریت می توان به زمینه رنگ مشکی تیره یکدست،ساب پذیری و براقیت بالا و همچنین تراکم و مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه اشاره کرد که موجب شده تا این مرمریت در چندین دهه از استقبال قابل قبولی در میان سنگ مشکی ایرانی برخوردار باشد و همچنین برای خود در بازارهای جهانی به عنوان یک برند قابل اطمینان مطرح باشد.

قیمت مرمریت مشکی نجف آباد

از عوامل و پارامترهایی که می توان بر قیمت مرمریت مشکی نجف آباد تاثیر گذار دانست می توان به ابعاد،سورت ،ضخامت و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد.همانطور که در پاراگراف های ابتدایی اشاره کردیم این مرمریت در سایزهای پله،اسلب ،پلاک و…. فرآوری شده و سایز پله و اسلب به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار هستند.عمده تولید این مرمریت در کارخانه های واقع در شهرک صنعتی (رضوانشهر،نجف آباد،محمودآباد و دولت آباد) واقع در اصفهان صورت می گیرد و فروش مرمریت مشکی نجف آباد از طریق انبارهای سنگ در تهران و محلات نیز صورت می گیرد و در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از نمونه کار اجرایی به همراه تصویر سورت های آن قرار دهیم.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بررسی کلی :

  • ابعاد مورد فرآوری :اسلب-تایل-پلاک-پله-فرشی
  • رنگ:مشکی
  • کاربری:مورد استفاده در نمای داخلی ساختمان
  • موقعیت معدن:اصفهان
  • موقعیت تولید:شهرک های صنعتی نجف آباد،رضوانشهر،محمود آباد و دولت آباد اصفهان-شهرک صنعتی محلات-شهرک صنعتی شمس آباد تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما