لودینگ

سنگ مرمریت پارادایس

سنگ های مرمریت از تنوع بالایی برخوردار بوده و مرمریت پارادایس به عنوان یکی دیگر از مرمریت های برند ایرانی در بازار داخلی است.البته این مرمریت به کشورهای دیگر با نام تجاری متفاوتی صادر می گردد که در این بین می توان به برند دهبید نیز اشاره کرد.مرمریت پارادایس از نظر ظاهر بسیار شبیه سنگ های دهبید بوده و بازه رنگ آن دارای زمینه رنگ کرم،کرم بز و کرم روشن است.

مرمریت پارادایس

معدن این مرمریت در منطقه سمیرم واقع شده و بسیاری از کاربران این مرمریت را در بازار با برند مرمریت بلخاری می شناسند(مالک معدن).سنگ پارادایس نیز مانند سایر سنگ های مرمریت در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد،اما کاربری پارادایس در کف ساختمان عمدتا بیشتر بوده و به همین دلیل عمده تولید آن نیز به صورت ابعادی صورت گرفته که در این بین میتوان به سایزهای 60*60 ، 50*50 و 80*80 اشاره کرد.البته این مرمریت در ابعاد اسلب،تایل و پلاک نیز فرآوری می شود.

به دلیل شباهتی که با سنگ دهبید دارد و همچنین قیمت مناسبی که نسبت به این سنگ برند ایرانی دارد،سنگ پارادایس از تقاضای بالایی جهت استفاده در ساختمان برخوردار است و به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی برای آن قبیل از پروژه هایی است که به متراژ بالایی از سنگ یکدست نیاز دارند.

قیمت مرمریت پارادایس

از عواملی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت خرید مرمریت پارادایس تاثیر گذار دانست عبارت اند از:ابعاد،ضخامت،سورت بندی و کیفیت فراوری . از نظر ابعاد که اشاره کردیم این مرمریت عمدتا در ابعاد اسلب فرآوری شده و به نسبت  هر انچه ابعاد درخواستی بیشتر باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. عمده تولید و فرآوری این مرمریت در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان صورت می گیرد اما فروش مرمریت پارادایس از طیق انبارها و سنگفروشی در تهران نیز صورت می گیرد.در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از انواع سورت های آن به همراه نمونه کارهای اجرایی برای شما قرار دهیم.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما