لودینگ

سنگ مرودشت سفید

در ادامه معرفی سنگ های ساختمانی ،در این بخش قصد داریم به بررسی و ارزیابی سنگ مرمریت مرودشت از نظر مشخصات کیفی و خصوصیات ظاهری آن بپردازیم.البته شایان ذکر است که در بسیازی از منایع،این سنگ  را از خانواده لایم استون میعرفی می کنند ولی ما بر اساس شرایط بازار و درخواست هایی که در مراجعه های حضوری و مجازی صورت می گیزد آن را از دسته مرمریت در نظر گرفته ایم ولی آن را با برند لایم استون مرودشت نیز معرفی می کنند.

سنگ سفید مرودشت شیراز

این سنگ آهکی است و به همین دلیل از جذب آب بالایی برخوردار بوده و این موضوع موجب گردیده تا حدودی شرایط کاربری آن به نسبت متفاوت باشد و برای نمونه استفاده آن در مکان هایی که دارای رطوبت و در معرض آب است ، کمی با مشکل مواجه شود.اما قیمت مناسب و زمینه رنگ سفید آن موجب شده تا برای حل این چالش ها نیز راه کارهایی ارائه گردد که در ادامه به بررسی شیوه های ابداعی خواهیم پرداخت.

مشخصات سنگ مرمریت سفید مرودشت

  • رنگ:سفید و خاکستری
  • مکان معدن: مرودشت شیراز
  • نوع فرآوری : چرمی و صیقلی
  • کاربری :نمای داخل و نمای بیرون ساختمان(با در نظر گرفتن یک سری اصول ،قابلیت استفاده در نمای بیرون ساختمان را نیز دارد.)
  • درجه بندی : سوپر ،ممتاز و درجه 1
  • حالت برش:بدون داشتن حالت خاص
  • ابعاد:تایل و پلاک

قیمت سنگ سفید مرودشت شیراز

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت سنگ سفید مرودشت تاثیر گذار دانست که در این بین فاکتورهایی از قبیل ابعاد،ضخامت،سورت بندی و کیفیت فرآوری به صورت مستقیم اثرگذار می باشند.از نظر ابعاد این سنگ در سایز پلاک و تایل تولید می شود که نسبت اختلاف من آنها بین 15 الی 3 درصد بوده است. از نظر درجه بندی نیز،همانطور که در بخش ابتدایی نیز اشاره کردیم در درجه های سوپر ،ممتاز و درجه 1 تقسیم شده که اصول دسته بندی بر اساس بازه رنگ و یکدستی سنگ است. از نظر رنگ نیز تنوع رنگی سفید،کرم ،خاکستری و بژ را برای آن در نظر گرفتیم.

کاربرد سنگ لایم استون سفید مرودشت

همانطور که در بخش مشخصات فنی نیز اشاره کردیم،عمده کاربری آن در نمای داخل ساختمان است اما با استفاده از موادی به نان نانو،می توان کاربری سنگ لایمستون مرودشت شیراز را در نمای بیرون ساختمان را نیز به همراه داشت. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تا حد امکان از استفاده این سنگ ذر بخش هایی از ساختمان که در معرض رطوبت و حذب آب است،خودداری کنید.

سنگ مرودشت شیراز را از کجا بخریم؟

بسیاری از خریداران همواره در تلاش هستند تا به صورت مستقیم اقدام به خرید سنگ مورد نظر خود کنند و این موضوع برای سنگ مرودشت نیز برقرار است.قطعا سنگ مورد نظر خریدارای شده از کارخانه سنگبری دارای قیمت و کیفیت مناسبتری نسبت به انبار و مغازه سنگفروشی است زیرا واسطه حذف شده و همچنین جابجایی سنگ کمتر صورت گرفته است زیرا سنگفروش یک جابجایی سنگ از کارخانه تا مغازه خود انجام می دهد که وقتی شما به صورت مستقیم خرید می کنید سالم بودن سنگ بیشتر است.

عمده تولید و فراوری این سنگ در کارخانه سنگبری های فعال در شهرک های صنعتی شیراز ،اصفهان،محلات و تهران صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاع از چگونگی خریدوفروش سنگ لایمستون مرودشت با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما