لودینگ

قیمت سنگ کف سرویس بهداشتی و دستشویی

با توجه به درخواست اکثریت خریداران در جهت دریافت لیست های قیمت مربوط به انواع سنگ کف سرویس بهداشتی ما نیز عنوان این محتوا را بدین صورت انتخاب کردیم. سنگ های ساختمانی جز پرکاربردترین متریال ساختمانی به شمار می آیند و بر اساس نوع کاربری، دارای تنوع بالایی نیز می باشند و یکی از این کاربری ها استفاده جهت پوشش کف سرویس بهداشتی است.

سنگ کف دستشویی

قبل از اینکه به بررسی قیمت و خرید این نوع سنگ ها بپردازیم، باید شما را با پارامترهای تاثیرگذار در انتخاب سنگ مناسب برای کف دستشویی آشنا باشید. البته در محتوا مربوط به سنگ کف ساختمان، به تنوع انواع کف های یک ساختمان پرداختیم و تا حدودی معرفی هر آنچه کوتاه در این بخش داشتیم. سنگ انتخابی باید استانداردهای زیر را داشته باشد:

  • حداقل نفوذ آب را داشته باشد.
  • صیقل و ساب قابل قبولی داشته باشد.
  • در برابر مواد شوینده و شیمیایی مقاوم باشد.
  • بدون تخلخل و حفره باشد.

انواع سنگ مناسب کف دستشویی

با در نظر گرفتن استانداردهایی که در بخش بالا معرفی کردیم و با توجه به تنوع بالا سنگ های ساختمانی ما نیز سعی می کنیم تا معرفی کوتاه از برندهای موجود در بازار داشته باشیم که آنها به شرح زیر می باشند:

  • سنگ مرمریت: سنگ های مرمریت را کمتر در این بخش استفاده می کنند زیرا درصد جذب آب آنها بالا است ولی در این بین وجود دارد برندهایی که می توان از آن ها نیز استفاده کرد که در این بین می توان به مرمریت لاشتر اصفهان،مرمریت تری دی بلک و مرمریت هرسین اشاره کرد.
  • سنگ چینی:اکثریت سنگ های چینی قابلیت استفاده جهت پوشش کف سرویس بهداشتی را دارند که در این بین می توان به چینی ازنا،قروه و چینی الیگودرز و سیرجان اشاره کرد.
  • سنگ مرمر: مرمر جز سنگ های لاکچری به شمار می آید و در بعضی از ساختمان ها و هتل های لوکس مشاهده می شود که از سنگ های مرمر نیز جهت پوشش کف سرویس های بهداشتی آن ها استفاده می شود و ما نیز سعی خواهیم کرد در ادامه نمونه تصاویری از پروژه های اجرایی برای شما قرار دهیم.

قیمت خرید سنگ کف سرویس بهداشتی

اما به سراغ چالش اصلی این بخش خواهیم رفت و این که قیمت گذاری سنگ های مورد استفاده جهت پوشش این بخش از کف ساختمان به چه صورتی محاسبه می شود. سنگ های ساختمانی از تنوع نوع،رنگ و … برخوردار هستند و پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت را می توان به عوامل زیر تقسیم کرد:

  • نوع سنگ: سنگ مرمریت با گرانیت متفاوت و به همین روال از نظر قیمتی نیز متفاو اند و این تفاوت برای سایر سنگ های ساختمانی نیز وجود دارد.
  • ابعاد: هر آنچه ابعاد به کار رفته بزرگ تر باشد به نسبت قیمت نیز بالاتر است.
  • درجه: در ایران عمدتا سنگ های ساختمانی را به درجات ممتاز،سوپر،درجه1 و درجه2 تقسیم می کنند که به ترتیتب قیمت آنها متفاوت است.

این که چه عواملی بر قیمت سنگ مورد استفاده در کف دستشویی تاثیرگذار است،بسیار تخصصی است و نیاز دارد تا قبل از خرید از یک کارشناس در این زمینه استفاده کنید. شما می توانید برای خرید سنگ مورد نظر خود با ما در تماس باشید. این گروه آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما