لودینگ

بهترین سنگ های لابی ساختمان

یکی از بخش های کاربردی ساختمان شاید برای بسیاری نام آشنا بوده اما کاربردی نباشد، لابی یک ساختمان است و سنگ لابی بسیار اهمیت دارد. همواره یکی از اصلی ترین چالش هایی که برای آن وجود دارد مربوط به طراحی آن است و سنگ های ساختمانی به عنوان متریال اصلی جهت استفاده برای طراحی آن بوده و همین مورد موجب گردیده تا انتخاب سنگ لابی ساختمان به عنوان یکی از پر جستجوترین کلمات باشد و ما در این بخش شرحی از بهترین گزینه های ممکن به همراه تصاویری از نمونه پروژه های انجام شده برای شما قرار خواهیم داد، پس تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ لابی

لابی به عنوان قسمت ورودی ساختمان جز اولین بخش هایی است که توسط مراجعه کننده دیده می شود و با توجه به انتظار آن ها در این بخش، اولین موردی که توجه آن ها را به خود جذب می کند مربوط به دیزاین طراحی آن است که همین موضوع موجب اهمیت دو چندان توجه به انتخاب سنگ مناسب لابی است و باید از جوانب کیفی و زیبایی،پارامترهای تاثیرگذار را بررسی کرد.

انتخاب بهترین سنگ لابی ساختمان

همانطور که اشاره کردیم برای این که شما بهترین سنگ لابی را برای ساختمان خود داشته باشید، علاوه بر پارامترهای کیفی، به عامل زیبایی نیز توجه داشته باشید. لابی دارای بخش های مختلفی از قبیل کف و بدنه است. سنگ انتخابی برای کف نسبتا از مقاومت بالاتری در برابر ضربه و سایش برخوردار باشد و از بهترین گزینه هایی که می توان جهت استفاده در این بخش مطرح کرد، می توان به برندهای سنگ مرمریت لاشتر، مرمریت دهبید، چینی ازنا، چینی قروه و مرمریت چهرک اشاره داشت که هر کدام را در بخش مربوط به محصولات به صورت کامل شرح داده ایم. برای بدنه لابی که می توان در این مورد انتخاب کرد مرتبط به سنگ فورمچ است که در بخش مربوطه انواع برندهای پر جستجو موجود به همراه تصاویر آن را برای شما قرار داده ایم.

قیمت خرید سنگ مناسب کف لابی

از عواملی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت سنگ کف لابی تاثیر گذار دانست: عوامل ابعاد، نوع سنگ، درجه و کیفیت فرآوری است. قیمت سنگ مرمر کاملا از قیمت سنگ چینی بیشتر است و به همین نسبت سایر سنگ های ساختمانی موجود و البته برند معادن نیز در بحث قیمت گذاری نیز تفاوت هایی دارند. از نظر سایز بندی نیز هر آنچه ابعاد سنگ مورد استفاده بیشتر باشد به نسبت قیمت آن نیز بیشتر است. به این موضوع توجه کنید که سعی کنید از ابعاد بزرگ تر در لابی استفاده کنید که می توان به اسلب ،60*6،80*80 و 50*50 اشاره داشت.

نمونه سنگ کاری و طرح لابی

در این بخش سعی کرده ایم نمونه تصاویری از پروژه های اجرایی ساختمان ها داخلی وخارجی برای شما قرار دهیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما