لودینگ

سنگ فرشی تراورتن

سنگ های تراورتن در اکثر بخش های ساختمان قابلیت استفاده را داشته و یکی از آن ها استفاده به عنوان سنگفرش است که ابعاد فرشی تراورتن یکی از پر استفاده ترین سایزها از این سنگ جهت پوشش کفپوش است. به چه ابعادی از تراورتن، فرشی گفته میشود؟

اگر به بازار جهت خرید تراورتن مراجعه کرده باشید قطعا متوجه ابعاد  طولی آن شده اید اما در این بین میتوان به تراورتن های فرشی نیز اشاره ای داشت. اکثر سنگ های تراورتن به صورت سایز فرشی موجود هستند زیرا برای دسته پلاک از ابعاد 40 سانتی متر به پایین قرار نمی دهند و به عنوان فرشی از آن استفاده می کنند.

تراورتن فرشی

موارد کاربرد تراورتن فرشی در ساختمان

با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که سنگ تراورتن دارد، از آن در هر نوع کفپوشی میتوان استفاده کرد و از فرشی آن می توان در سنگفرش مناطق زیر استفاده کرد:

  • کفپوش پارکینگ
  • کفپوش حیاط
  • کفپوش معابر پیاده
  • کفپوش داخلی ساختمان
  • کفپوش راه پله
  • کفپوش ساختمان های اداری و تجاری

اکثر سنگ های تراورتن قابل تهیه به صورت سنگفرش است که در این بین میتوان تراورتن شکلاتی و تراورتن کرم رنگ را نسبت به سایر سنگ های تراورتن موجود در بازار در متراژ بالا تهیه کرد، زیرا معادن تراورتن زیادی با رنگ شکلاتی و کرم در ایران وجود دارد و تقاضا جهت تهیه این دو رنگ نیز بالاتر است.

کلام آخر

سنگ تراورتن به غیر از ابعاد پلاک و تایل، به صورت فرشی نیز قابل تهیه است که عمده کاربری آن نیز در کفپوش حیاط و قسمت های بیرونی ساختمان است. قیمت فرشی تراورتن با توجه به رنگ بندی که دارد نوسان دارد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09139321409 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما