لودینگ

انواع سنگ ساختمانی سفید

در ادامه بررسی و ارزیابی که از انواع سنگ های ساختمانی داشتیم، در این بخش قصد داریم تا به معرفی انواع سنگ ساختمانی سفید بپردازیم. رنگ سفید جز آن قبیل رنگ هایی به شمار می آید که در طراحی و معماری نمای داخلی و بیرونی ساختمان در ایران بسیار پرکاربرد بوده و به همین دلیل تقاضا جهت خرید سنگ ساختمانی سفید نسبت به سایر رنگ های موجود بازار بیشتر است. از نظر تنوع سنگ های ساختمانی، می توان مرمریت و تراورتن را جز محبوب ترین نوع نام برد و مرمریت عمدتا در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تراورتن نیز عمده کاربری اش در نمای بیرونی ساختمان تعریف شده است. در ادامه قصد داریم به تفکیک به معرفی برندهای مطرح با زمینه رنگ سفید هر کدام از این سنگ های ساختمانی بپردازیم.

انواع سنگ سفید

انواع مرمریت سفید

همانطور که اشاره کردیم، کاربری مرمریت عمدتا در نمای داخلی ساختمان تعریف شده و از آن در بدنه، کف پارکینگ، راه پله، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و … قابلیت استفاده داشته است. از برندهای مطرح آن نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • مرمریت هرسین: معدن این سنگ در کرمانشاه واقع شده و به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش، کاربری آن در کف و راه پله ساختمان تعریف شده است. در این گروه ما در شهر تهران به صورت تخصصی به تولید این نوع مرمریت می پردازیم و شما می توانید جهت خرید سنگ هرسین در تهران با ما در تماس باشید.
  • مرمریت جوشقان: شاید بسیاری برند این مرمریت را در سنگی که در ساخت برج آزادی به کار رفته شنیده باشند و به آن مرمریت شهیادی نیز گفته می شود. عمدتا از این مرمریت در بدنه ساختمان استفاده می شود.

انواع سنگ تراورتن سفید

عمده کاربری سنگ های تراورتن درنمای بیرونی ساختمان است و در این زمینه رنگ سفید آن چه به صورت تکی و ترکیبی با سایر متریال های ساختمانی پر کاربرد است که در این بین می توان به طرح های ترکیبی آجر و تراورتن سفید اشاره کرد. از مطرح ترین برندهای موجود در بازار نیز می توان به نام های تجاری زیر اشاره کرد که عبارت اند از :

  • تراورتن عباس آباد: معدن این سنگ در محلات قرار گرفته و عمدتا آن را با رنگ سفید در بازار می شناسند. قابلیت تولید به صورت موجودار و بی موج را داشته و ما نیز سعی کرده ایم در بخش مرتبط به شرح کاملتر آن بپردازیم.
  • تراورتن دره بخاری : معدن این تراورتن نیز در محلات قرار دارد و بعضی از سورت های آن از ز مینه رنگ سفید برخوردار است. عمدتا آن را با رنگ کرم می شناسند ولی می توان آن را نیز جز سنگ های تراورتن سفید به شمار آورد.
  • سنگ تراورتن آتشکوه: این برند نیز از چندین سورت برخوردار است که سورت ممتاز آن از زمینه رنگ سفید برخوردار است. از این برند عمدتا در نماهای مدرن استفاده می شود و به دلیل قیمت بالایی که دارد جز برندهای لاکچری سنگ در ایران به شمار می آید.

انواع سنگ چینی سفید

سنگ های چینی در ایران با رنگ سفید شناخته میشوند و برندهای مطرحی نیز از سنگ های ایرانی وجود دارد که علاوه بر بازار داخلی، در بازارهای جهانی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و در این بین می توان به نام های تجاری زیر اشاره کرد:

  • چینی قروه
  • چینی ازنا
  • چینی الیگودرز

قیمت خرید انواع سنگ سفید

همانطور که در بخش های ابتدایی به دسته بندی انواع سنگ های سفید پرداختیم متوجه این موضوع گردید که هر از هر نوع سنگ ساختمانی می توان برندهایی را نام برد که دارای زمینه رنگ سفید بوده و اولین فاکتور تاثیر گذار بر قیمت سنگ سفید، نوع سنگ ساختمانی و در مرحله بعد برند آن سنگ است و در این بین می توان به سایر فاکتورها از قبیل ابعاد، ضخامت، سورت بندی، فاصله تا محل خرید و کیفیت فرآوری را نیز تاثیر گذار دانست.

کاربرد سنگ سفید در ساختمان

کاربری سنگ های ساختمانی سفید را بر اساس نوعی که دارند می توان در بخش متفاوت ساختمان از قبیل سنگ سفید کف، بدنه نمای داخلی، راه پله، پارکینگ، حمام و سرویس بهداشتی و نمای بیرونی ساختمان تعریف کرد. گروه ما سعی دارد تا خدمات خود را در زمینه خرید و فروش انواع سنگ های ساختمانی به صورت مستقیم به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما