لودینگ

خرید مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، استان اصفهان با بیش از 2 هزار واحد سنگبری به عنوان قطب تولید سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید و کارخانه سنگ اصفهان جز یکی از پر جستجوترین کلمات جهت تهیه سنگ مورد نیاز خود است که در بخش مربوطه به معرفی این شهرک های صنعتی به صورت کامل پرداخته ایم. حال قصد داریم به چالش اصلی خریداران یعنی خرید سنگ ساختمانی به صورت مستقیم از اصفهان بپردازیم.

خرید مستقیم سنگ از اصفهان

استان اصفهان از شهرک های صنعتی زیادی در زمینه تولید وفرآوری سنگ ساختمانی برخوردار است که نقش اساسی در تولید سنگ ساختمانی ایران دارد و در این بخش نیز ما به بررسی سنگ ساختمانی در اصفهان خواهیم پرداخت. این استان بیش از 15 معدن فعال سنگ ساختمانی دارد و با توجه به مرکزیت آن در نقشه موجب شده تا نزدیکترین فاصله مکانی نسبت به تمام معادن سنگ ایران قرار داشته باشد و این حجم از تولید و تنوع بالا موجب شده تا به عنوان قطب سنگ در ایران شناخته شود و اکثر ساختمان سازان به خرید سنگ ساختمانی در اصفهان مراجعه کنند.

یکی از کلمات پر جستجو مرتبط با سنگ،مربوط به کلمه کارخانه سنگبری در اصفهان است و دلیل را نیز می توان در تعداد بالا واحدهای تولیدی فعال در زمینه فرآوری سنگ در این استان جویا شد. هر ساله نمایشگاه تخصصی سنگ در این استان برگزار می شود و می توان قدرت تولید کنندگان این استان را به خوبی مشاهده کرد. از انواع سنگ های ساختمانی تولیدی می توان به ابعاد اسلب، پله،پلاک، تایل، کابینت و فرشی اشاره کرد که سنگ پله در اصفهان نسبتا از حجم تقاضای بالاتری برخوردار است.

خرید مستقیم انواع سنگ ساختمانی از اصفهان

یکی از ویژگی های سنگ های ساختمانی، داشتن تنوع بالا نوع انها است که این مسئله موجب شده تا خریدار را با چالش اساسی مواجه کند و به همین دلیل نیاز به شناخت و آگاهی بالایی نسبت به تمامی نمونه های موجود در بازار است و سنگ ساختمانی در اصفهان، این تنوع را به خوبی پوشش می دهد و خود دلیلی بر مراجعه شما جهت خرید سنگ به اصفهان است.

خرید مستقیم سنگ تراورتن از اصفهان با قیمت

سنگ های تراورتن با توجه به نوع کاربری و خصوصیات کیفی و کمی که دارند،جز پر مصرف ترین نوع سنگ های ساختمانی است که از نظر تنوع رنگ و برند معادن در بازار به دسته بندی و معرفی آنها می پردازند. جهت خرید مستقیم این نوع سنگ در اصفهان ما به شما پیشنهاد می کنیم که به شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد مراجعه کنید و با توجه به تحقیقات میدانی که انجام دادیم،تراورتن در رضوانشهر به نسبت انبوه تر و همچنین از کیفیت فرآوری بالا و قیمت مناسب تری برخوردار است. از جمله سنگ های تراورتن انبوه می توان به تراورتن یزد، عباس آباد، حاجی آباد، دره بخاری، تکاب، لوشان و رنگ های کرم، سفید و شکلاتی اشاره کرد.

خرید مستقیم سنگ تراورتن از اصفهان

قیمت خرید مستقیم سنگ مرمریت از اصفهان

سنگ مرمریت با توجه به کاربری که در فضای داخلی ساختمان دارد به نسبت تقاضا برای خرید آن نیز بالا بوده و جهت تهیه این نوع سنگ می توانید به شهرک های صنعتی محمودآباد، دولت آباد و رضوانشهر مراجعه کنید که در این مورد شهرک محمودآباد قوی تر است. قیمت سنگ های مرمریت در استان اصفهان به نسبت مناسبتر است و برای نمونه می توان قیمت سنگ آباده در اصفهان را نسبت به سایر شهرهای ایران مقایسه کرد.

تهیه سنگ مرمریت به صورت مستقیم از اصفهان

خرید بدون واسطه انواع سنگ گرانیت از اصفهان

سنگ گرانیت بر خلاف مرمریت، در تمام بخش های ساختمان قابلیت کاربری دارد و محدودیت برای آن تعریف نشده است. با توجه به حاشیه سود پاینتری که نسبت به سایر سنگ های ساختمانی دارد به نسبت تعداد کارخانه های سنگبری کمتری نیز به فرآوری سنگ گرانیت در اصفهان می پردازند. اگر قصد خرید این سنگ به صورت مستقیم و بدون واسطه در اصفهان دارید، پیشنهاد می کنیم از شهرک صنعتی محمودآباد بازدیدی داشته باشید زیرا اکثر تولید کنندگان گرانیت در این شهرک صنعتی قرار دارند.

از دیگر سنگ های ساختمانی که قابلیت خرید آن در اصفهان به صورت مستقیم برای شما وجود دارد، می توان به چینی، مرمر، گرانیت، ترااونیکس و مرمر اشاره کرد و در ادامه سعی خواهیم کرد تا به معرفی آنها نیز بپردازیم، پس محتوا را دنبال کنید.

4 پاسخ به “خرید مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان”

 1. محسن علیزاده گفت:

  آیا به صورت آنلاین نیز می توان اقدام به خرید مستقیم سنگ ساختمانی از استان اصفهان داشت؟

  • مدیر سایت گفت:

   بله، شما می توانید از طرق شماره تلفنی که در وب سایت قرار گرفته با مدیر فروش تماس گرفته تا راهنمایی های لازم انجام گیرد.

 2. توسلی گفت:

  برای تهیه سنگ ساختمانی از اصفهان نیاز به خرید حضوری نیز است؟ ساختمان ما تا استان شما حدود 1000 کیلومتر فاصله دارد.

  • مدیر سایت گفت:

   به صورت غیر حضوری نیز این امکان وجود دارد اما بهتر است برای خرید سنگ حضوری تشریف بیاورید. سنگ بر خلاف سایر کالاها، با تصویرش تا حدودی متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما