لودینگ

خرید مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، استان اصفهان با بیش از 2 هزار واحد سنگبری به عنوان قطب تولید سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید و کارخانه سنگ اصفهان جز یکی از پر جستجوترین کلمات جهت تهیه سنگ مورد نیاز خود است که در بخش مربوطه به معرفی این شهرک های صنعتی به صورت کامل پرداخته ایم. حال قصد داریم به چالش اصلی خریداران یعنی خرید سنگ ساختمانی به صورت مستقیم از اصفهان بپردازیم.

خرید مستقیم انواع سنگ ساختمانی از اصفهان

یکی از ویژگی های سنگ های ساختمانی، داشتن تنوع بالا نوع انها است که این مسئله موجب شده تا خریدار را با چالش اساسی مواجه کند و به همین دلیل نیاز به شناخت و آگاهی بالایی نسبت به تمامی نمونه های موجود در بازار است و سنگ ساختمانی در اصفهان، این تنوع را به خوبی پوشش می دهد و خود دلیلی بر مراجعه شما جهت خرید سنگ به اصفهان است.

خرید مستقیم سنگ تراورتن از اصفهان

سنگ های تراورتن با توجه به نوع کاربری و خصوصیات کیفی و کمی که دارند،جز پر مصرف ترین نوع سنگ های ساختمانی است که از نظر تنوع رنگ و برند معادن در بازار به دسته بندی و معرفی آنها می پردازند. جهت خرید مستقیم این نوع سنگ در اصفهان ما به شما پیشنهاد می کنیم که به شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد مراجعه کنید و با توجه به تحقیقات میدانی که انجام دادیم،تراورتن در رضوانشهر به نسبت انبوه تر و همچنین از کیفیت فرآوری بالا و قیمت مناسب تری برخوردار است. از جمله سنگ های تراورتن انبوه می توان به تراورتن یزد،عباس آباد،حاجی آباد،دره بخاری،تکاب،لوشان و رنگ های کرم و سفید و شکلاتی اشاره کرد.

خرید مستقیم سنگ مرمریت از اصفهان

سنگ مرمریت با توجه به کاربری که در فضای داخلی ساختمان دارد به نسبت تقاضا برای خرید آن نیز بالا بوده و جهت تهیه این نوع سنگ می توانید به شهرک های صنعتی محمودآباد ،دولت آباد و رضوانشهر مراجعه کنید که در این مورد شهرک محمودآباد قوی تر است. منطقه صنعتی دولت آباد را به عنوان برند سنگ صلصالی می شناسند و اگر قصد خرید مرمریت دارید به شما پیشنهاد می کنیم به کارخانه های این شهرک مراجعه کنید.

از دیگر سنگ های ساختمانی که قابلیت خرید آن در اصفهان به صورت مستقیم برای شما وجود دارد، می توان به چینی ،مرمر،گرانیت،ترااونیکس و مرمر اشاره کرد و در ادامه سعی خواهیم کرد تا به معرفی آنها نیز بپردازیم،پس محتوا را دنبال کنید.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما