لودینگ

انواع سنگ نما ساختمان

در این سال ها متریال های زیادی جهت استفاده در نمای ساختمان تولید گردیده و هیچ کدام از آن ها نتوانسته اند به عنوان جایگزین سنگ ساختمانی مطرح شوند و به همین دلیل ما در این بخش سعی می کنیم تا معرفی جزئی تر از سنگ نمای ساختمان برای شما کاربران داشته باشیم. در ابتدا تصاویری از برندهای مطرح بازار قرار می دهیم و سپس به بررسی جزئیات آن ها خواهیم پرداخت.

چه سنگی برای نمای ساختمان استفاده کنیم؟

سنگ های ساختمانی دارای تنوعی مرمریت،تراورتن،گرانیت،چینی ،مرمر،ترااونیکس،لایمستون و… است. حال سوالی که پیش می آید در این رابطه است که چه سنگی برای نما ساختمان مناسب است؟ پارامترهای متعددی در انتخاب مناسب ترین سنگ برای نما وجود دارد و شاید اولین فاکتور را می توان به موقعیت جغرافیایی رابط داد. شرایط آب و هوایی آن منطقه مهم است تا بدین وسیله سنگی انتخاب شود تا از بالاترین سازگاری با آب و هوای آن منطقه برخوردار باشد. حتی می توان سبک معماری را نیز موثر دانست،برای مثال تصور کنید شما قصد دارید یک نما لاکچری که نورپردازی حرف اول را در آن میزند،پس سنگ مرمر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

همانطور که به تنوع سنگ های موجود اشاره داشتیم، در محتواهای جداگانه سعی خواهیم کرد تا به صورت تخصصی تر به بررسی انواع سنگ نما تراورتن،مرمریت،گرانیت،مرمر و چینی بپردازیم،پس همواره وب سایت ما را دنبال کنید تا از تجربیات ما آگاهی پیدا کنید.

قیمت انواع سنگ نما چگونه محاسبه می شود؟

یکی از سوالات پر تکراری که توسط کاربران برای ما ارسال می گردد در رابطه با قیمت سنگ نما است و به صورت کاملا خلاصه ما عوامل تاثیر گذار بر قیمت را به دسته های زیر تقسیم می کنیم که عبارت اند از:

  • ابعاد و ضخامت سنگ
  • نوع سنگ ساختمانی
  • رنگ
  • درجه بندی و سورت بندی
  • کیفیت فرآوری

ما در یکی از محتواها به صورت جزئی تر بررسی از قیمت سنگ نما ارزان داشتیم و شما می توانید با مراجعه به آن بخش،اطلاعات تکمیلی را کسب کنید. همچنین یکی از سوالات پر تکراری که توسط کاربران برای ما ارسال می شود در رابطه با کسب اطلاع و نمونه تصاویر از سنگ نما رومی است که در آن بخش نیز تصاویر و جزئیات بیشتر را قرار داده ایم.

راهنمای خرید سنگ نما در اصفهان و تهران

شهرهای اصفهان و تهران به عوان قطب های اصلی ساخت و ساز در ایران به شمار می آیند و به موازات آن به متراژ بالایی از سنگ برای نما ساختمان نیاز است. اگر شما قصد دارید تا به خرید سنگ نما در اصفهان بپردازید،می توانید سنگ مورد نظر خود را در شهرک های صنعتی رضوانشهر،محمودآباد،دولت آباد و نجف آباد تهیه کنید.اگر شما در شهر تهران قرار دارید،خرید خود را می توانید در شهرک صنعتی شمس آباد و حسن آباد انجام دهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما